מסלולי הכנה ללידה

בתקופות קדומות כאשר אנשים חיו בעיקר בשבטים, נשים רבות היו יולדות באוהל או באזור מוגן אחר כאשר נשות השבט החכמות והמנוסות תמכו בהן לאורך כל הלידה, סיפקו עצות חכמות מניסיונן וידעו, גם באופן אינסטינקטיבי לבצע פעולות או לתת הנחיות להרגעה, הקלה על כאבים ולקידום הלידה בכיוון הנכון. עם השנים מקומן של נשים אלה נעלם והן הוחלפו בצוות רפואי אשר עם כל הרצון הטוב אינו פנוי מספיק כדי לתת לכל יולדת את כל העצות והתמיכה בכל רגע בו היא זקוקה לכך. דולה הוא בעצם מקצוע המשחזר את מקומן של נשות השבט. תפקידה אינו מחליף את הרופא ואף לא את האחות המיילדת. בית ספר לדולות המעביר קורס דולה תומכת לידה מעניק לה את כל הידע והכלים לסייע ולתמוך.

בית ספר לדולות: הכשרה לליווי מן ההיריון ועד לאחר הלידה

תפקידה המרכזי של דולה הוא כאמור לספק ביטחון ותמיכה לאישה במהלך הלידה ולתת מענה למגוון מצבים. עם זאת, בית ספר לדולות שהוא מקצועי ורציני מציע קורסים נוספים לצד קורס דולה תומכת לידה ואף מציע קורסים משולבים. קורס אחד הוא מדריכת הכנה ללידה. למידת קורס זה בשילוב עם קורס דולה תומכת לידה מאפשר לדולה ללוות נשים כבר מן ההיריון, בין אם באופן פרטני ובין אם בהנחיית קבוצות. היכרות עם הדולה לאורך כל ההיריון תוך קבלת עצות ממנה, לימוד שיטות להקלה על לחץ או כאבים ועוד נותנת לאישה ביטחון רב עוד יותר. קורס נוסף הוא דולה פוסט פארטום: מלווה לאחר לידה העוסק הן בתינוק והן ביולדת.

לבחור את המקום הנכון לפתיחת קריירה מספקת

דולה הוא מקצוע הדורש רגישות רבה, אמפתיה, סבלנות וגם ידע וכלים אותם יהיה ניתן לשלוף ברגע הנכון. כדי שדולה תוכל לתת את מלוא התמיכה ולהיות עמוד התווך גם, ואולי בעיקר,  ברגעים בהם האישה נמצאת בלחץ וחווה כאבים, חשוב לבחור בית ספר לדולות שהוא מקצועי, בעל שם ומוניטין הפועל במשך שנים והוקם מתוך אהבה אמיתית לתחום ולמקצוע.

מכללת ללדת היא בית ספר הגדול ביות בישראל למקצועות הלידה המוקדש כולו למקצועות אלה והוקם במיוחד לשם כך. בית הספר מכשיר מאז 2008 דולות תומכות לידה, מלוות לאחר לידה-דולה פוסט פארטום, מדריכות הכנה ללידה, מדריכות הנקה , הכשרת מדריכות הורים לעיסוי תינוקות החוות לאחר מכן הצלחה רבה. מוזמנות ליצור קשר.

הצטרפי אלינו ורכשי מקצוע עם המון נתינה ושליחות

לרשימת הבוגרות במכללת ללדת מכללה ארצית המובילה למקצועות הלידה, ותהני מסטאז' בתשלום 077-2201170
קורס משולב דולות ומדריכות הכנה ללידה
חושבת שאת מתאימה ללימודים אצלנו?
צרי עמנו קשר ונשמח להגשים לך את החלום 077-2201170

    • אשמח לקבל עידכונים ממכללת ללדת