• 054-7899543

רויטל אפלבויים

אני כאן. בשבילך, מההתחלה ועד התחלה חדשה

רויטל אפלבויים דולה

רויטל אפלבויים

מדריכת הכנה ללידה, דולה | ראשון לציון

אמא ל-3 גרה בראשון לציון בוגרת ללדת ביה"ס

רויטל אפלבוים דולה ומדריכת הכנה ללידה

היי, אני רויטל, בת 35 מראשל"צ, נשואה ואמא לעומר, בן 5, ורותם, בת 3.
הגעתי אל עולם ההריון וליווי הלידה, מתוך תחושת בטן חזקה שזהה המקום בו אני צריכה להיות. ולא טעיתי בתחושתי.
בשבילי זה עולם ומלואו שאני מבקשת לחלוק עמך.
אני מכירה את הצביטה הזו בבטן ברגע שבו נראים שני פסים על המקלון. משהו קורה בו. לפעמים העולם הופך לסימן שאלה אחד גדול. לפעמים הכל הופך מסודר וברור. בין אם את מרגישה מבולבלת וזקוקה למישהי שתיתן לך מענה ותלווה אותך יד ביד, ובין אם כל מה שאת צריכה זה מישהי שתיתן רוח גבית – אני כאן. בשבילך.

רויטל אפלבויים דולה ומדריכת הכנה ללידה אני מאמינה בך, ביכולותייך, ברצונותייך ובזכות הבחירה שלך ללידה המתאימה ביותר עבורך.
אני כאן להקשיב לך, להדריך אותך, להכיל אותך ופשוט להיות שם. עם הכלים שברשותי, הרגשיים והפיזיים (שיאצו, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, היפנוברת'ינג ועיסויים), מגובים בכנות, הכלה, וחיוך רחב, אשמח ללוות אותך אל חווית הלידה שאת מבקשת לעצמך, שתהיה בונה ומעצימה, ויותר מכל – שלך. אני כאן. בשבילך, מההתחלה ועד התחלה חדשה.

אשמח ללוות אותך בכל בתי החולים באיזור המרכז: לניאדו, מאיר, ליס (איכילוב), מעייני הישועה, שיבא (תל השומר), אסף הרופא, קפלן, וולפסון, והדסה עין כרם.

רויטל אפלבוים  ; תמצאי אותי גם בפייסבוק:

המלצה על רויטל: "בסתיו האחרון ילדתי את בני השני בלידה נפלאה, הלידה שחלמתי שתהיה לילאורך כל הלידה רויטל הייתה שם בשבילי: חייכה, ליטפה, הרגיעה ,עיסתה והיד עוד נטוייה מעבר להקלה המשמעותית בכאב בזמן הצירים היא נתנה לי תחושת בטחון עצומה, הרגשתי שיש לצידי בעלת מקצוע בעלת ידע רב שנמצאת שם רק בשבילי ורוצה בטובתי בלבד. רויטל ממש הצליחה לקרוא אותי ולדעת מה אני רוצה ומה יעשה לי טוב מבלי שאבקש כלל ולפעמים מבלי שאני עצמי ידעתי. תודה רויטל על כך שהיית חלק משמעותי ופעיל בלידה שלי ותודה על כך שהזכרת לי בעדינות איך אני רוצה ללדת גם כשמרוב הכאב הצלחתי לשכוח. אין לי ספק שבלעדייך הלידה הייתה נראית אחרת. אוהבת מורן גרין"  

השאירי פרטים ואתאם עבורך פגישת ייעוץ ללא התחייבות


    אשמח לקבל עידכונים ממכללת ללדת

    כל הזכויות שמורות ל-ללדת ביה"ס למקצועות הלידה בע"מ © 2016