• 052-6305322

יעל בגדדי

יעל בגדדי דולה מדריכת הכנה ללידה והנקה

יעל בגדדי

מדריכת הכנה ללידה, דולה, מדריכת הנקה, מדריכת עיסוי תינוקות | חיפה

יעל בגדדי

שמי יעל בגדדי  ואני ילידת 1980, נשואה לתמיר ואמא לשלוש בנות כאשר את בתי הבכורה ילדתי בתחילת 2008 ואת אחותה הצעירה בתחילת 2011.

כשהייתי בהריון עם בתי השנייה הקדשתי את הזמן לתואר השני בייעוץ חינוכי וכשהגיע הרגע שלי לחזור למערכת החינוך, הרגשתי שזה כבר לא המקום בשבילי למרות שמאוד אהבתי את העבודה עם הילדים והנוער. במקביל מאז ההריון הראשון שלי מצאתי את עצמי מאוד מחוברת לתחום של הריון, לידה וגידול הילדים. חברות נהגו כל הזמן להתייעץ איתי בכל השלבים השונים של לפני הריון, בזמן הריון, לפני הלידה, לגבי הנקה ובכלל לגבי חינוך הילדים. אמרו לי שוב ושוב כמה זה מתאים לי וגרמו לי לתהות מדוע אני לא עוסקת בתחום זה. מה שגרם לי להחליט סופית ללכת ללמוד להיות מכינה ללידה, דולה ומדריכת הנקה.

לשמחתי אני לחלוטין מרגישה שמצאתי את המקום שלי, אני מאושרת להתעסק בתחום הזה ועושה את הכל מאהבה והנאה מרובה.

בכל היחס שלי כלפי הריון, לידה ואחרי לידה אני מאוד מאמינה שההורים בכלל והאמא בפרט צריכים להקשיב לקולות הבטן שלהם – כמעט ואין "נכון ולא נכון" בני הזוג צריכים לרכוש את הידע ואז להחליט מה הכי מתאים לכל משפחה ולכל ילד באופן ספציפי.

האני מאמין שלי לגבי קורס הכנה ללידה:

מטרתי בקורס ההכנה ללידה היא להעביר למשתתפים את הידע על כל פרוצדורת הלידה ומה שקורה לאחריה. חשוב לי שמשתתפי הקורס יצאו עם היכולת לבחור מה הכי מתאים עבורם כשהם מצוידים בידע מקצועי ונכון.

כיום קיים מידע רב באינטרנט ובפורומים למיניהם אשר לצערי אינו תמיד מדויק ולעיתים אף מטעה. לכן מאוד חשוב בעיני לעשות קורס מקצועי להכנה ללידה, לקבל מידע מהימן ולהכיר את היתרונות והחסרונות של כל דבר. כמי שמאמינה שידע הוא כח אני בטוחה שכשיש בידינו ידע אנחנו יכולים להחליט טוב יותר מה מתאים לנו וכמו כן לקבל בקלות יותר ולהתמודד טוב יותר עם שינויים שעלולים לקרות ב"פנטזיית הלידה שלנו". חשוב לדעת שלא הכל נתון לשליטה וכל "תוכנית לידה" פתוחה לשינויים ועלינו להכיר את כל האופציות.

מלבד הידע, חשוב ללא פחות ליצור מקום בטוח לדיון ולהבעת דעות ורגשות, ללא שיפוטיות בכדי שמשתתפי הקורס יחוו את הקורס כתהליך תומך ומקום שניתן לשתף בו כל דבר ללא חשש.

 

 

השאירי פרטים ואתאם עבורך פגישת ייעוץ ללא התחייבות


    אשמח לקבל עידכונים ממכללת ללדת

    כל הזכויות שמורות ל-ללדת ביה"ס למקצועות הלידה בע"מ © 2017