ממליצות

ממליצים על ללדת - המכללה

מיכל אוזן

דולה בוגרת ללדת

ללמוד בללדת היה בשבילי חווית חיים. אהובה וסיון ריתקו אותי בכל שיעור ושיעור. המרצים שהן הביאו, המורים המדהימים, הידע הרב שנרכש, לא יסולא בפז. גם בליווי לידה כשאני רוצה להתייעץ בכל שעה שאהובה פנויה אני מקבלת הדרכה הכוונה וקול מרגיע. בית ספר ללדת זה מקום שמלווה אותי כל הזמן. באהבה גדולה מיכל אוזן, דולה, דולה פוסטפארטום

נאוה דדוביץ

דולה ומדריכת הכנה ללידה

נאוה דדוביץ הגעתי לימוד מדריכות כי דולה כבר למדתי. ומכתחילה לא הייתי צריכה להשתתף בכל השיעורים. אבל לא וויתרתי. יום רביעי הפך בשבילי ליום של העצמה. דיוק העמקה. מקצועיות. ועל כך אני מודה לאלוקים שכיוון אותי למקום הנכון. "ללדת" כי אין מקום אחר. לאהובה שאני לומדת ממני על כל הנתינה. ההקשבה ההכלה בלי גבול. מסיון אני לומדת את הדבקות במטרה. הדיוק לפרטי פרטים. וכל מילה נוספת מיותרת " ללדת " הבית. החום המשפחתיות. באהבה רבה! נאוה דדוביץ

אנה קונין קמינסקי

למדתי בללדת - המכללה למקצועות הלידה אצל אהובה הילה חן ושושי נויבואר. חפשתי מקום רציני עם רמה של לימודים גבוהה וזה מה שקבלתי שם, אבל גם קבלתי שם עוד הרבה דברים. לפני לימודים פגשתי עם אהובה ושמעתי איך היא מדברת על לימודים ותלמידות והבנתי שזה זה. ואני לא חשבתי שזה יכול להיות כל כך מרתק ללמוד (יש לי תואר שני בפסיכולוגיה) וזה מדהים כמה סבלנות היה אצל אהובה ושושי לענות על שאלות שלי שהיו לי כל הזמן. עשיתי קורס דולות ומדריכות הכנה ללידה ועכשיו אני עובדת בתחום הזה ומאוד מאושרת:) בהצלחה גם לך:)

נורית ברנדמן

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

כשהתחלתי את הלימודים בללדת הבנתי שאני נמצאת במקום אחר, מקום שהוא בשבילי, מקום שבו אני מלאה בשיחות ונתינה וגם זוכה לעוצמות והעצמות בחזרה. ידעתי שאני רוצה עוד ילד וידעתי שאני חייבת ללדת עם דולה. הייתי כבר אמא לחמישה ילדים מקסימים ששלושה מהם הם ילדי מבחנה ושניים נוספים נולדו לאחר הריונות ספונטניים. ובכלל בהחלה רופא אמר לי שאני צריכה לחשוב לכיוון של אם פונדקאית.
מעיין היום בת שנה ושלושה חודשים מהממת, נבונה, חכמה, שמחה, מדהימה והשלימה את כל הפערים מבחינת משקל והתפתחות ואפילו לפני יומיים עשתה את הצעד הראשון שלה!

להיות במקום הנכון זה לא תמיד קל ואפשרי ואני זכיתי, זכיתי להיות במקום הנכון בתקופה כ"כ משמעותית ומאתגרת של הריון ולידה ומשכב לידה מאוד מיוחדים.
לזכות בקשת רחבה של תמיכה נשית מבחינה נפשית, רגשית ומקצועית זה ממש לא ברור מאליו ואני כאן כדי להעביר את הלאה.
https://www.youtube.com/watch?v=

אנג'ליקה גוטשל

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

ללדת הוא בי"ס שהוא גם בית. כל כך שמחה על הבחירה ללמוד בללדת, שם הלימוד היה מקיף , מקצועי ומכיל מאד. אהובה וסיוון תמיד היו שם עבורנו , במהלך הלימודים וביציאה לעצמאות מקצועית. ועדיין כמה שנים אחרי, הקשר המתמשך הנפלא, והידיעה שתמיד יהיו שם עבורי ואני עבורן. וכן רוצה לציין את הדי הרפז בלימודי ההנקה, שתמיד נותנת לתלמידות את המילה האחרונה במחקרים, ונמצאת שם עבורנו להתייעצויות מאתגרות יותר.

אז רוצה להודות לכל צוות ללדת על תקופה משמעותית של שינוי בחיים שממשיך וממשיך. בברכה , אנג'ליקה גוטשל, דולה-מדריכת הכנה ללידה-מדריכת הנקה.

שושי נויבואר

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

התחלתי ללמוד בללדת כי רציתי להעביר קורסי הכנה ללידה.
חיפשתי בית ספר מקצועי שיעשיר אותי ויתרום לי בתור אחות חיפשתי בית ספר אבל כדולה מצאתי משפחה. אני לא באמת התכוונתי לעבוד כדולה. התכוונתי רק ללמוד כדי לעזור לבנות שלי בלידה, אבל כשראיתי את התשוקה של אהובה בעיניים, הרגשתי את האדרנלין המטורף שזורם לה בוורידים ונדבקתי.
אני לא יכולה להסביר את זה בצורה אחרת, ישבתי ביחד עם ביולוגית, סטודנטית לרפואה סינית, קוסמטיקאית ואני אחות ויועצת הנקה, התחברנו בצורה כזו שאנחנו עדיין בקשר...שוב, חיפשתי לימודים מקצועיים, ומצאתי לא בדיוק את זה אלא הרבה הרבה יותר..
אין לי דרך להודות לאהובה וסיוון על העזרה שלהם במציאת הייעוד שלי...אני עובדת בעבודה חדשה, עמוסה ונהנת מכל רגע!!!
תודה רבה יקרות...
אני יודעת שתמיד תהיו שם בשבילי וזה משהו שאני בטוחה שלא מוצאים בשום מקום אחר...

עירית כהן משען

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

שנתיים התבשל לי הרעיון של לימודי דולה, חיפשתי היכן לחמוד ושוחחתי עם סיוון. דיברנו יותר מחצי שעה והיא ידעה שהרעיון הוא ממש בחיתולים ואמרה לי: ״ברגע שהתחלת להתבשל עם זה לא משנה מה, את תלמדי את זה גם אם לא עכשיו זה יבוא״. וזה אכן בא אחרי שנתיים הלימודים היו מרתקים, סיוון ואהובה והצוות המקצועי כל אחד בתחום שלו ריתקו אותי והיה מאוד מעניין! גם עכשיו יותר משנה מסיום הקורס ההתייעצויות ממשיכות ככל שנדרש ותמיד יש עם מי להתייעץ
תודה רבה!!!
אירית כהן משען דולה ומדריכת הכנה ללידה

ליאורה כהן קוגל

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

אהובה הילה יקרה, כשמך כן את! בסבלנות רבה, היית שם להדרכה, למקצועיות, לליווי בכל הלימודים וגם אחרי- נכונה תמיד לשמוע, לשפר, להדריך ולחזק. נהניתי מאוד מהלימודים ומהדינמיקה הקבוצתית. חבל שלא עשיתי את הקורס לפני הלידות- כך הייתי מגיעה עם ידע וכוח נשי ללידות...

יפעת רוזנצוויג-רוחם

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

את לימודיי עשיתי ב"ללדת", לימודים חוויתיים מעשירים ומהנים.
תקופה של למידה, משפחה, וכיף גדול.
קיבלתי ידע אין סוף והכל בגדול ....

אורנה רוזנברג

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

ללמוד בללדת זו חויה שנתנה לי ידע לחומרים חדשים שלא ידעתי עד כמה אני התעניין וארצה לעסוק בתחום.
זו חויה שלא ניתן להבין כל פעם את נולדת מחדש. בהצלחה לכולם

שרית כוכבי

שמי שרית כוכבי אני למדתי ב ללדת - המכללה למקצועות הלידה אצל אהובה הילה חן.
לפני שהתחלתי ללמוד בדקתי והשוותי ונתתי לעצמי להרגיש מה נכון לי, הגעתי לצפות בשני שיעורים ופשוט הבנתי ששם אני רוצה להיות.
בספטמבר אני ממשיכה ללמוד הכנה ללידה, חשוב לי שיהיה לי בסיס כללי לפני שאני מתמקצעת (אם בכלל בשיטה מסויימת).
הרבה לפני שחשבתי שאהיה דולה למדתי רפלקסולוגיה, למדתי במשך שלוש שנים ואני בעיקר מטפלת בנשים בהריון אז זה היה מאוד טבעי לי להמשיך לכיוון דולה.

סוזאן גורי

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

ללמוד ב"ללדת" זו חוויה שאין כמותה צוות שמלווה אותי עד היום בכל שאלה יעוץ או סתם אוזן קשבת, מורים מהמדרגה הרשונה בתחום ההריון והלידה עם סיפורים מרתקים ויידע רחב. "ללדת" זה לא רק בית ספר למקצועות הלידה, זו משפחה שלמה מחבקת ועוטפת.
סוזאן גורי דולה ומדריכת הכנה ללידה

עירית שלום

דולה מדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת ביה"ס

בזמן הריון הוא מסייע בהפחתת בחילות, הקאות, בצקות, מניעה וטיפול בכאבי גב , מפשעות וכו, סכרת היריון , השראה וזירוז לידה, דיכאון אחרי לידה
אני מכירה מקרוב את התהליכים המשמעותיים העוברים עלייך. הקליניקה היא מפלט של שקט ובטחון, ותהליך הטיפול מביא אותך לרגיעה, לביטחון בגופך ולהעצמה גופנית ונפשית.
למדתי בבית ספר ללדת לימודי דולה ומדריכת הכנה ללידה והלימודים תרמו לי רבות גם בקליניקה בטיפולי הרפלקסולוגיה לנשים הרות , גם בחדר הלידה כדולה וכמדריכת הכנה , הלימודים מקצועיים מאד , אנשי מקצוע כמו פיזיותרפיים , רופאים , מיילדות , מטפלות בכירות יועצת הנקה, מנחת קבוצות, וגם מנהלות בית הספר אהובה וסיון העבירו לנו חומר לימוד פרקטיקה מהשטח, הלימודים תרמו לי המון כמטפלת וכאדם , אני מאד ממליצה על הלימודים עם אהובה וסיון – שתיהן ביחד וכל אחת לחוד מדריכות טובות , נעימות , מנוסות , עבורי הלימודים היו מדהימים , תודה לכן על הכל

פשוט להקשיב לבטן

עירית שלום - נקודות מגע
דולה ורפלקסולוגית
לנשים להיריון וללידה
050-4083527
האתר שלי - נקודות-מגע

חממי הלית

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

החויה ב"ללדת" בית הספר
אני עוד זוכרת את היום הראשון שחזרתי מהלימודים. לא ישנתי כל הלילה מרוב אנרגיה והתרגשות אחת השנים היפות בחיי. גם הלימודים עצמם, החיבור והחברות לבנות בקורס והחברות עם אהובה וסיון שעד היום מלוות אותי בכל רגע שצריך.
לאורך השנה פוגשים אנשי מקצוע משכמם ומעלה, כל אחד מיוחד במינו.
התחושה היא שקיבלת את הבסט ועכשיו עליך להפנים, ליישם לצמוח ולגדול.

ההצלחה שלהן לימדה אותי והטמיעה בי אמון שאני יכולה גם להצליח. ואכן הצלחתי.
אני הלכתי עם זה הכי רחוק שאפשר וזהו כל עיסוקי היום בעזרתו אני מפרנסת 2 בנות לבד.
תודה למשפחת "ללדת".
חממי הלית
דולה ומדריכת הכנה ללידה
054-4801702

רונה פרנקו

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

בללדת התחזקתי והעצמתי את הכח והידע שלי כדי לבצע את השליחות הטבעית שלי בעולם הזה שהיא ללוות נשים בהריון בלידה ולאחריה.
תודה לצוות על בחירה מדוקדקת ומדוייקת של שיעורים, מרצים ואנשי מקצוע.
נכנסתי ביצית קטנה, הופרתי ויצאתי תינוקת חדשה לעולם ההריון והלידה.
תודה!
רונה קדוש - דולה ומדריכת הכנה ללידה
ללדת בשמחה כי אין דרך אחרת...

חנה ליבמן

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

הגעתי לבית הספר שבאמתחתי הרבה ידע אישי שרכשתי בגלל שכל הנושא הזה הוא בדמי!!!
הגעתי בשביל להרחיב את היריעה וכך באמת קרה.

אבל זה לא הכי חשוב בכלל בכל הסיפור, אני מאמינה שבהרבה בתי ספר תקבלו המון כלים לליווי לידה והרבה ידע אבל בללדת של אהובה הילה חן זה משהו אחר, זה ליווי אישי של אהובה, לאורך כל הדרך, גם בלידה הראשונה שתלוו וגם בלידה ה-100, אהובה תמיד תהיה שם להודעה, שיחה, מייל התייעצות - לעצה כמעט בכל שעה של היום.
וזה משהו - שלא תמצאו בכל מקום.
ממליצה לכם מאד על "ללדת" כי חלק מהמקצוע שלנו זה האנושיות והזמינות שלנו ליולדות, וזה מה שלומדים אצל אהובה!!

אוהבת אותך מאד.
חנה

סיון פיצ'ון לוי

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

אל " ללדת " הגעתי כדי להעמיק את הידע שלי ונשאבתי לעולם קסום ומרתק במהלכו עברתי תהליך עם עצמי. כל שבוע נפלו עוד ועוד אסימונים ולעתים גם דמעות, הבנתי כמה פרטים לא ידעתי ואיך דברים יכלו להתנהל אחרת לו ידעתי יותר.. (למרות שהייתי בטוחה שקראתי והתכוננתי המון לפני כן) מעבר לידע העשיר שקיבלתי, מצאתי בית חם ומעגל של נשים מקסימות ומגוונות. הבנתי שאני רוצה להעביר את הידע הזה לכמה שיותר נשים, שיגיעו מוכנות ויעשו את הבחירות שלהן מתוך הבנה רחבה. הלימודים בללדת היו מרתקים, מקצועיים מאוד והקיפו תחומים רבים. ההרצאות מאנשי מקצוע עם המון ניסיון. ההזדמנות לסטאז' בתשלום במהלך הלימודים, אפשרה קפיצה רכה למים עם תמיכה וליווי מקצועיים. המשך העשרות בכנסים והשתלמויות לאחר הלימודים, עוזרות להמשיך להתחדש ולהתעדכן. קשר חם וזמינות טלפונית לכל שאלה עד היום. אהובה וסיון תודה על שנה נפלאה - ממליצה מכל הלב ♡ סיון לוי "ללדת" סניף רחובות נייד: 052-385-2579

אפרת אהרונוביץ

דולה ומדריכת הכנה ללידה בוגרת ללדת

בתור תלמידה בקורס דולות בביה"ס "ללדת" וכעת תחילת לימודי קורס "מדריכות הכנה ללידה",
אני מרגישה שבאמת זכיתי ללמוד בביה"ס מדהים למקצועות הלידה,
חווית הלימוד עם הרכזות המקסימות,
שמיעת ההרצאות מהצוות המקצועי והאדיב,
הליווי הצמוד בכול שאלה , התייעצות , והתלבטות....
הרגשה שיש מאחורי "גב מקצועי" שתמיד אוכל לפנות אליו , לשאול , להתייעץ לכול אורך דרכי המקצועית
כדולה וכמדריכת הכנה ללידה ....
נותנים לי המון ביטחון , שמחה , רוגע וידיעה שיש לי תמיד לאן לפנות , לברר , ולשאול
והכול לטובת אותם זוגות יקרים שאני מדריכה ומלווה ,
ולטובת העצמת ושכלול דרכי המקצועית בעולם הקסום של ההריון והלידה !!
אפרת אהרונוביץ

רבקה דיין

דולה מדריכת הנקה בוגרת ללדת

הייתי רוצה להודות לכם אהובה וסיון על כל רגעי החסד שחוויתי בקורס הדולות.
גיליתי עולם שמבחינתי לא היה קיים. עולם קסום, מלא ידע, רגש, אנרגיה, שמחה, אושר, וסיפוק עילאי.
הכרתי בנות מקסימות שלכולן היה חיבור מיידי כאילו הכרנו כל שנות חיינו ומה שמחבר אותנו זה הקסם של חווית הלימוד במקצוע זה
רבקה דיין

בוגרות מספרות

חושבת שאת מתאימה ללימודים אצלנו?
צרי עמנו קשר ונשמח להגשים לך את החלום 077-2201170
  •  אשמח לקבל עידכונים ממכללת ללדת