למה כדאי לך ללמוד אצלנו במכללת ללדת?

כי מכללת ללדת זו "משפחה אחת גדולה" !
אצלנו כל הבוגרות הן דולות מקצועיות ועובדות!!! זו עובדה!

אנחנו נשות מקצוע מובילות בתחום ההריון והלידה, עוסקות בהכנה ללידה, ליווי בלידה, תמיכה בהורים והדרכת הנקה בשוק הפרטי.
מזה מספר שנים אנו עוסקות בהכשרת מדריכות הכנה ללידה ודולות במסגרות שונות. בנינו אתת הקורסים הדרכנו והכשרנו נשות מקצוע רבות במסגרות שונות מרכז הישראלי לחינוך ללידה, מכללת רידמן (בחיפה, תל אביב ובאר שבע) והיינו שותפות בהקמת בית הספר אמנות הלידה.

הקמנו את מכללת ללדת- ביה"ס למקצועות הלידה כשלנגד עיננו עומדות שלוש מטרות עיקריות:

heart_icon הכשרת נשות מקצוע איכותיות, בעלות ידע נרחב אשר מאמינות בזכותה של כל אישה ללדת על פי רצונה ובהתאם לאמונותיה.
heart_icon הקמת תוכנית השמה לדולות ומדריכות הכנה ללידה,
heart_icon ליווי עסקי ושיווקי לבוגרות הקורסים ועזרה במציאת עבודה.
heart_icon יצירת בית מקצועי לדולות ומדריכות הכנה ללידה.

מה הייחוד בקורסים שלנו?

"כאימהות" של הקורסים אנחנו נהייה בכל שיעור בין אם מדובר בהרצאה של מרצה חיצוני, הרצאה פרונטאלית שאחת מאיתנו מעבירה או סדנאות ועבודה בקבוצות. הקורסים הינם קורסים תהליכיים ובנויים על פי סדר כרונולוגי כנדבך על נדבך. במהלך כל שיעור אנחנו נדגיש את הכלים הפרקטיים שילמדו בכל הרצאה ונהפוך את החומר הנלמד לנגיש ורלוונטי.

כנשות מקצוע אנחנו מציגות גישות ואמונות שונות, לכל אחת סגנון הדרכה שונה ודרך ליווי אחרת,, במהלך הקורס התלמידות נחשפות לדרכי פעולה שונות ונהנות ממגוון האפשרויות והשילוב ביניהן. בעבודתנו אנחנו משלימות האחת את השנייה.

כנשות מקצוע אנו דואגות להיות מעודכנות בכל השינויים המתרחשים בעולם המיילדות, אנחנו משתתפות בהשתלמויות בארץ ובחו"ל אצל מיטב המרצים, המיילדות והרופאים הבכירים והמוכרים.

אנחנו מקושרות לאנשי מקצוע מתחום ההריון, הלידה וההורות בכל רחבי הארץ ויוצרות שיתופי פעולה רבים עבור התלמידות שלנו.
מקצועיות היא מילת המפתח שלנו. המקצועיות שלנו מורכבת מלימודים עיוניים ברמה הגבוהה ביותר, לצד פרקטיקה והתנסות מעשית שמתרחשת כבר במהלך הקורס בליווי יולדות ובהכנה ללידה.

את העבודה המעשית של התלמידות אנחנו מלוות, מדריכות ומכוונות במהלך כל הקורס על מנת שבסיומו כל תלמידה תוכל "לקפוץ למים" ולהתחיל לעבוד באופן מיידי.

בקורס ניתן דגש רחב על שיווק, תמחור ופרסום. אנו מקדישות זמן להכנת התלמידות לקראת הפיכתן לנשות מקצוע עצמאיות ויציאתן לעבודה ומעניקות להן כלים לקידום העסק הפרטי שלהן. (בנוסף להקמת תוכנית להשמת דולות ומדריכות הכנה ללידה בוגרות בית הספר).

בסיום הקורסים כל תלמידה תהיה מצוידת בכל החומר שתזדקק לו במהלך עבודתה כדולה ומדריכה להכנה ללידה (טפסי הרשמה, טפסי התקשרות, שאלון בריאות, חוברת קורס הכנה ללידה וכו').

כנשות מקצוע שעוסקות בפועל בהכנה ליווי ותמיכה בזוגות ונשים, אנחנו רואות חשיבות מכרעתת בהתנסות בסיטואציות שונות.
במהלך הקורס יתקיימו סימולציות, משחקי תפקידים, ילמדו מיומנויות הדרכה, התמודדות עם התנגדויות, עמידה מול קהל, שפת גוף וכו'.

מטרתנו היא שכל תלמידה תסיים עם הקורס עם ידע ויכולת פרקטית להתמודד עם תרחישים שונים הן עם הצוות הרפואי והן עם הזוגות שהן מכינות ומלוות.

הקורסים מותאמים לאמהות ואינם מתקיימים בחופשים של משרד החינוך. (למעט בחודש יולי).
כמו כל "אימא" אנחנו ממשיכות ללוות את התלמידות שלנו גם לאחר סיום הקורס וזמינות לייעוץ ותמיכה.

צוות המרצים של המכללה:

בכל שיעור יועבר חומר חדש אשר מושתת על הרצאות של מיטב ובכירי המרצים בתחומם בעלי אוריינטציה ספציפית לתחומי ההכנה והליווי בלידה. ביניהם: רופאים מיילדים, מיילדות, מיילדות בית, אחיות, מטפלים ויועצים בתחומי ההורות, מטפלים ברפואה משלימה המומחים במקצועות ההכנה ללידה וליווי בלידה.
לדוגמא :
את השיעורים הרפואיים כגון מעקב הריון, התערבויות בלידה, שיכוך כאבים בלידה וכו' יעביר רופא מיילד אשר עובד באחד מבתי החולים הגדולים בישראל.
שיעור שיאצו תעביר מטפלת בשיאצו שהיא גם דולה וגם מדריכה להכנה ללידה על מנת שתעניק אתת הדגשים המיוחדים לתלמידות בהעברת החומר לזוגות ובשימוש בחומר הנלמד במהלך לידה.
שיעור על רצפת אגן יועבר על ידי פיזיותרפיסטית אורוגניקולוגית המתמחה בטיפול בנשים בהריון ולאחר לידה ועובדת באחד מבתי החולים הגדולים בארץ שיעור הנקה יועבר על ידי יועצת הנקה מוסמכת IBCLC שהיא גם מדריכת הכנה ללידה אשר תעניק דגשים מיוחדים לבניית שיעור הנקה בקורס הכנה ללידה.
שיעור על תזונה יועבר על ידי נטורופתית שהיא גם מדריכת הכנה ללידה, במהלכו ינתנו דגשים לתזונה בסוף ההריון, בהנקה ולאחר הלידה.
השיעור ברפלקסולוגיה מועבר על ידי דולה  מקצועית שהיא גם רפלקסולוגית בכירה המתמחה בטיפול בנשים הרות.
שיעור על לידות בית יועבר על ידי מיילדת בית מוסמכת בעלת ניסיון רב ביילוד הן בבית חולים והן בבית.
שיעור על משכב לידה והטיפול בתינוק תעביר אחות ילודים ומחלקת יולדות אשר עובדת באחד מבתיי החולים הגדולים בישראל וכו'.

הצטרפי אלינו עוד היום

לרשימת הבוגרות בללדת המכללה הארצית המובילה למקצועות הלידה, ותהני מסטאז' בתשלום 077-2201170
קורס משולב דולות ומדריכות הכנה ללידה
חושבת שאת מתאימה ללימודים אצלנו?
צרי עמנו קשר ונשמח להגשים לך את החלום 077-2201170
  •  אשמח לקבל עידכונים ממכללת ללדת