כל הסיבות ללימודי דולה

דולה פוסט פארטום דולה לאחר לידה לימודים

אחד התחומים המשותפים לאנשים רבים ונוגעים לכולם, עם דגש על נשים, הוא ההריון הלידה והטיפול בתינוקות. אם בעבר אישה היתה צריכה להרים את עצמה מיד לאחר הלידה ולהקדיש את כל כולה לטיפול בתינוק והדברים נראים מובנים מאליהם לכולם, היום כבר ידוע שדברים מורכבים יותר ובנוסף הגענו סוף סוף לתקופה שלאבא יש מקום וחלק בגידול התינוק לא פחות מאשר לאמא. היום אנשים לא מהססים להודות שחצי השנה הראשונה במיוחד היא תקופה מבלבלת בה עדיין לא יודעים לקרוא את התינוק וגם מבחינה פיזית היולדת עדיין לא נמצאת במצבה הרגיל. דולה לאחר לידה מה שנקרא גם דולה פוסט פארטום לימודים מאפשרים לך להיות שם בשביל נשים, אימהות, הורים ובכלל משפחות שנוסף להן תינוק חדש וצריכות ליווי, תמיכה וייעוץ לאחר לידה לגבי נושאים שונים.

דולה פוסט פארטום לימודים: באילו נושאים עוסק הקורס

הקורס מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי שיסייע לך לתמוך ולייעץ להורים אשר צריכים עזרה בגידול התינוק, בהתמודדות עם אלמנטים פיזיים ורגשיים של האם שילדה ממש לא מזמן וגם של היילוד. במשך הקורס תלמדי על היבטים פיזיים ורגשיים הקשורים לאם: שיקום רצפת אגן, תזונה נכונה לאחר לידה, שיפור תופעות פיזיולוגיות והחלמה של הגוף הקלה על כאבים לצד זיהוי והתמודדות עם דכדוך ואף דיכאון לאחר לידה. במהלך לימודים כדולה פוסט פארטום תלמדי כיצד להתנהל מול אותם הורים, אימהות, זוגות ובכלל כל סוגי משפחות, כיצד ליצור פתיחות ללא יצירת מגננות מצידם. בקורס תלמדי איך ליצור איתם תקשורת טובה ומהם הגבולות המקצועיים עליהם יש לשמור.

לשלב את הקורס עם קורסים נוספים בתחום

דולה פוסט פארטום  דולה לאחר לידה  היא רק אפשרות אחת שמציעה מכללת ללדת העוסקת בהכשרת נשים במקצועות הלידה המגוונים. מומלץ לשלב דולה פוסט פארטום לימודים עם קורסים אחרים וכך ליצור מגוון אפשרויות רחב יותר לעיסוק בתחום ההיריון, הלידה והורות בשלביה הראשונים. המכללה מציעה קורס דולה תומכת לידה המלווה את היולדת במהלך הלידה, קורס מדריכת הכנה ללידה וגם קורס מדריכת הנקה ,מדריכת עיסוי תינוקות, עיבוד לידה ועיסוי נשים הרות. בכל מקרה קורס דולה פוסט פארטום משולב עם מנחת בית פתוח, מקום אליו יכולות אימהות טריות להגיע, לשתף, להתייעץ ולתמוך אחת בשנייה בקבוצה.

מכללת ללדת היא המקום האולטימטיבי ללמוד בו את מקצועות הלידה. כל הקורסים מקיפים, מעמיקים ונותנים ארגז כלים מלא לעיסוק מקצועי בתחום. מוזמנות ליצור קשר.

הצטרפי אלינו ל"משפחת ללדת" ורכשי עורך מקצוע לחיים מלא בנתינה ושליחות...

לרשימת הבוגרות שלנו במכללת ללדת, ותהני מסטאז' בתשלום 077-2201170
קורס משולב דולות ומדריכות הכנה ללידה
חושבת שאת מתאימה ללימודים אצלנו?
צרי עמנו קשר ונשמח להגשים לך את החלום 077-2201170

    • אשמח לקבל עידכונים ממכללת ללדת