אודות מכללת ללדת

אודות מכללת ללדת

אם את מחפשת ללמוד קורס דולות  ולהיות דולה תומכת לידה, ללוות נשים בהריון ולהכין אותן ללידה כמדריכת הכנה ללידה או לתמוך ולהדריך בהנקה כמדריכת הנקה מוסמכת, מעוניינת לתמוך וללוות נשים אחרי לידה כמדריכה ומלווה לאחר לידה? או ללמוד להיות מדריכה לעיסוי תינוקות ? הגעת למכללת ללדת, נעים להכיר, ללדת בית הספר הגדול והמקצועי ביותר בתחום.

כ- 185,000 תינוקות נולדים מדי שנה בישראל, כשם שמגמת הילודה עולה בהתמדה, כך גם מספר הנשים שנעזרות במדריכות הכנה ללידה, דולות-תומכות לידה ומדריכות הנקה גדל באופן משמעותי ועדיין הפוטנציאל עצום.

בעולם המודרני של היום יותר ויותר נשים צעירות מוצאות את עצמן לבד בתהליך ההיריון והלידה , בניגוד לדורות קודמים בהם המשפחה תמכה ביולדת ובאישה ההרה, היה לה את ה"חמולה", ה"שבט הנשי" סביבה, לעומת היום אנחנו פוגשות יותר ויותר נשים צעירות החוות בדידות, חוסר תמיכה וקושי במקום כה רגיש ומיוחד ובתקופה כה משמעותית כחוויה מכוננת בחייה של אישה בעולם .

מכללת ללדת – ביה"ס למקצועות הלידה בע"מ הוקמה בשנת 2008 ע"י אהובה-הילה חן וסיון אופירי, כהגשמת חלום, לעשות שינוי בחייהן של נשים ויולדות בתקופה מכוננת זו בחייהן של נשים בישראל.

heart_icon הסניף הראשון של ביה"ס הוקם ברחובות
heart_icon 
ומאז נפתחו סניפים נוספים: סניף חיפה
heart_icon וסניף חדש ייפתח בתל-אביב – בנובמבר 2017 !

בין השנים 2012-2014 עבד ביה"ס "ללדת" בשת"פ ובחסותה של הקריה האקדמית אונו לצורך הגשמת חלום נוסף – הפיכת מקצועות הלידה ללימודים אקדמיים.

מאז פתיחתה, המכללה עובדת בשת"פ עם ארגון המניפה – ארגון מקצועי התנדבותי  המנוהל על-ידי נשות מקצוע בעלות נסיון מעשי והשכלה פורמלית רחבה במקצועות השונים בתחום ההריון והלידה, במטרה לאגד את כלל מקצועות הליווי וההדרכה מסביב ללידה ובמעגלי החיים בישראל כחטיבה מקצועית עצמאית.

הרמה המקצועית במכללה אינה מתפשרת הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, ולכן בקורסים שלנו תמצאו מגוון אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ההיריון הלידה וההנקה  בישראל ( כמו: רופאים, מיילדות, אחיות, פיזיותרפיסטיות, דולות, אחיות, יועצות הנקה ומומחים ומטפלים ואנשי מקצוע בתחומי הרפואה המשלימה ועוד),

כל רכזות הקורסים ב"מכללת ללדת", הן בעלות ניסיון רב שנים בהוראה והדרכה בקורסי הכשרה, עם ניסיון מקצועי מעשי עשיר בטיפול בנשים בהריון, בליווי בחדרי לידה, ובקליניקות ובאופן פרטני בתחומי טיפול אלטרנטיביים שונים.

כולם יחד עם מנכ"לית המכללה – אהובה הילה חן והצוות הרכזות המנצח בקורסים, הפכו את מכללת ללדת לבית הספר המקיף המקצועי והגדול ביותר בישראל!.

מסלולי הלימוד בללדת בית הספר :
heart_icon 
קורס דולות – תומכות לידה
heart_icon 
קורס מדריכות הכנה ללידה
heart_icon מסלול משולב – קורס דולות ומדריכות הכנה ללידה
heart_icon קורס מדריכות הנקה שנה א'
heart_icon
 מסלול סופרוויזן למדריכות הנקה שנה ב'
heart_icon
 קורס מדריכות ומלוות לאחר לידה
heart_icon
 קורס הכשרת מדריכות לעיסוי תינוקות

book_icon
 ימי עיון וקורסי העשרה לבוגרות ביה"ס

בכל המסלולים במכללת ללדת נשמרים הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, הן בקורסים התאורטיים והן בקורסים המעשיים.

מסלול ההתמחות – ב"מכללה" אנו מבינים כי גם לאחר סיום לימודייך את צריכה את התמיכה המקצועית בשטח כאשת מקצוע מתחילה.

לשם כך הקמנו את "הקו החם של ללדת"- כבוגרת של כל אחד ממסלולי הלימוד של  בית הספר תוכלי להשתמש ב"קו החם" שמפעילה המכללה, 24/7 שעות ביממה ע"י רכזות הקורסים השונים ולקבל מענה בכל נושא בתקופת ההתמחות שלך.

ללדת גם מנהלת את מועדון בוגרות ללדת לנשות מקצוע ובכך שומרת על הקשר החם והרמה המקצועית עם הבוגרות גם שנים לאחר סיום הלימודים. אכן, אחריות כבדה מונחת על כתפייך, כמי שמובילה שינוי שנוגע בכל תחומי החיים,

במסלולי הלימוד של מכללת ללדת תזכי לכלי העבודה המתאימים ביותר להתמודדות עם אחריות זו, להעצמת המקצוע שבחרת ולהגשמת שאיפותייך ולהפוך את החלום שלך למציאות!.

את בטח שואלת את עצמך האם אני מתאימה לעסוק במקצועות אלו ? אם את בין הגילאים :25-65 אישה, אימא, ואולי אפילו כבר סבתא, ואת מלאת אהבה ,עם לב רחב שופעת נתינה, עם רצון לתמוך ולעשות שינוי בקרב נשים בחברה הישראלית?!
אותך אנחנו מחפשות הגעת למקום הנכון !

מוזמנת להציץ בסרטון – עם מיכל ינאי

לקרוא מה כתבו בוגרות. המכללה שלנו בללדת על הקורסים 

בהצלחה בלימודים, " מכללת ללדת" איתך לאורך כל הדרך

אהובה הילה חן, מנכ"לית ומנהלת המכללה
וצוות הרכזות 

הצטרפי אלינו ורכשי מקצוע עם המון נתינה ושליחות

לרשימת הבוגרות במכללת ללדת מכללה ארצית המובילה למקצועות הלידה, ותהני מסטאז' בתשלום 077-2201170
קורס משולב דולות ומדריכות הכנה ללידה
חושבת שאת מתאימה ללימודים אצלנו?
צרי עמנו קשר ונשמח להגשים לך את החלום 077-2201170

    • אשמח לקבל עידכונים ממכללת ללדת